položek
(0 eur) s DPH
  • Zobrazit

Jak funguje hlídací pes

06.05.2013
Funkce hlídací pes

Princip fungování aplikace Hlídací pes

Aplikace Hlídací pes informuje zákazníka e-shopu o dostupnosti zboží anebo o jakémkoli poklesu ceny zboží či poklesu ceny pod jím definovanou hranicí. Správce administrace e-shopu je tím ušetřen manuálních procesů odesílání e-mailových odpovědí zájemcům o informaci týkající se konkrétního produktu. Zákazník má možnost vybrat si zboží, o jehož změně ceny či dostupnosti by byl rád informován.
Jakmile cena hlídaného zboží klesne nebo nastane změna v dostupnosti zboží, zákazník je automaticky informován formou e-mailu. Funkce Hlídací pes může být dostupná v detailu zboží, katalogovém zobrazení zboží, fulltextovém vyhledávání a v parametrickém vyhledávání.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Kola-Cirkl.cz  online obchod, jízdní kola a doplňky   Cyklosport CIRKL, Potřeby pro cyklistiku, odrážedla, dětské cyklo sedačky, cyklo oblečení i pro děti. cyklooblečení pro ženyi muže. Nabízíme kola horská, krosová, dětská, trekingová, treková, silniční a road, freestyle bmx, celoodpružená, FSX, freestyle, freestyle MTB, dámská sportovní kola, CityBike, městská kola, XC Trail, horská kola, skládací elektrokola, městská elektrokola, cestovní elektrokola, horská elektrokola, krosová elektrokola, dárkové poukázky a šeky, cyklodoplňky a cyklodíly, cyklotrenažéry, cyklocomputery, cyklopočitače, pulsmetry, ale i jiné díly a doplňky na kola. Slevy kol, výprodej kolkola Author, AGangKellys, CTM, Superior, Apache, Maxbike, Agogs. KONTAKT, Elektrokola Liberec Frýdlant, elektrokola KTM,
 

JavaScript musí být povolen