Displej Bosch Nyon (BUI350)

JEN SAMOTNÝ DISPLEJ - NÍŽE JE MOŽNÉ DOOBJEDNAT PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KOMPLETNÍ SADU.

Nový barevný dotykový displej s navigací BOSCH NYON  (BUI350)

VŠESTRANNÝ A CHYTRÝ BOSCH NYON

Nový palubní počítač Nyon - chytřejší, intuitivnější a dotykový.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 2511202214853
8 590 Kč –18 % 6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Displej Bosch Nyon (BUI350)
displej bosch nyon 2021 bui3504
Akce
8 590 Kč –18 %

Nový Nyon připravil půdu pro jedinečný zážitek s nejnovější možnou technologií pro e-Bike. Aplikace eBike Connect propojuje Nyon se smartphonem a vyměňuje si údaje o trasách a aktivitách. Barevný displej nahradí inteligentního průvodce při zkoumání dříve neznámých míst a funguje jako osobní trenér tím, že poskytuje údaje o fitness.

JEN SAMOTNÝ DISPLEJ - NÍŽE JE MOŽNÉ DOOBJEDNAT PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KOMPLETNÍ SADU.

Potřebujete pomoc s výběrem? Volejte 482312850

VŠESTRANNÝ A CHYTRÝ BOSCH NYON 2021 (BUI350)

Nový palubní počítač Nyon - chytřejší, intuitivnější a dotykový.

Nový Nyon připravil půdu pro jedinečný zážitek s nejnovější možnou technologií pro e-Bike. Aplikace eBike Connect propojuje Nyon se smartphonem a vyměňuje si údaje o trasách a aktivitách. Barevný displej nahradí inteligentního průvodce při zkoumání dříve neznámých míst a funguje jako osobní trenér tím, že poskytuje údaje o fitness. Palubní počítač „vše v jednom“ můžete ovládat intuitivně a snadno prostřednictvím dotykové obrazovky a během jízdy jej ovládat i pomocí samostatné řídicí jednotky. Stejně tak doma při delších jízdách nebo krátkých rutinních cestách: Robustní a snadno čitelný displej zajišťuje, že jste dobře vybaveni pro každou situaci a za každého počasí. Nový palubní počítač Nyon - chytřejší, intuitivnější a dotykový. Takto vypadá nejnovější Connected Biking!

Jednoduchá obsluha

Ještě pohodlnější: Díky funkci Touch je Nyon ještě intuitivnější a při jízdě lze použít samostatnou řídicí jednotku - ovládání levou rukou přímo z řidítek.

Všemi oceňovaný design

Nádherný design uvnitř i vně: 3,2palcový barevný displej s vysokým rozlišením kombinuje chytré funkce s elegantním designem a byl oceněn cenou Red Dot Design Award.

Optimální čitelnost a přehled

Jasná viditelnost za všech světelných podmínek: Jas a podsvícení displeje se automaticky přizpůsobují okolnímu světlu. Speciální povrchová úprava snižuje odrazy a otisky prstů. Můžete si vybrat mezi tmavým nebo světlým displejem s maximálním kontrastem.


 
Jednotlivé obrazovky

Absolutní zaměření na to podstatné: Uživatelské rozhraní na displeji lze přizpůsobit konkrétním potřebám jezdce. To znamená, že můžete kdykoli vidět informace, které potřebujete.

Vždy připraven k akci

Bez ohledu na počasí: Dotykový displej robustního displeje zůstává plně funkční, a to i v deštivých nebo prašných podmínkách, a lze jej ovládat i v cyklistických rukavicích.


 
Chytré funkce připojení

Perfektní kombinace: Nyon je součástí inteligentního SMART systému a spojí vás s propojeným světem eBike společnosti Bosch pomocí aplikace pro smartphony a online portálu.

Synchronizace dat

Vždy v dialogu: Jakmile se Nyon připojí k chytrému telefonu nebo WiFi, připojí se palubní počítač k účtu uživatele eBike Connect a automaticky synchronizuje údaje o jízdě.

Individuální nastavení pozice na řidítkách

Dokonale přizpůsobená podpora: Pro zajištění nejlepší možné čitelnosti existují dvě montážní polohy pro výběr montáže displeje. Centrální upevnění nad řídítky je speciálně navrženo pro cyklisty eMountain, zatímco jezdci na Tour mohou držák posunout dále dopředu.


 
Jedno zařízení, několik uživatelů

Sdílejte výhody: Nyon můžete sdílet s rodinou nebo přáteli - každý pak může synchronizovat svá jízdní data se svým vlastním účtem.

Aktualizace softwaru

Vždy aktuální: Aktualizace softwaru nebo nové mapy lze pohodlně bezdrátově stáhnout a nainstalovat a to ZDARMA

Větší bezpečnost na cestách

Vždy viditelné: Na displeji je integrováno kontrolní světlo Bosch eBike ABS. Vyloučením samostatného kontrolního světla budete jako uživatel Nyonu těžit z přehledu na řidítkách.

NAVIGACE

 

Rychlejší spuštění

Snadnější vyhledávání polohy: Nejnovější cíle jsou jasně uvedeny a lze je snadno vybrat. Kromě toho můžete na online portálu zadat adresu domova nebo práce.

Zpátky na začátek

Už nemusíte ztrácet směr: Vaše aktuální poloha může být uložena ručně, abyste se mohli kdykoli vrátit zpět na tuto výchozí pozici.

Snadné ovládání

Chytré řešení: Jezdci mohou zadat další cíl, přiblížit příslušný výřez mapy, přesunout jej a vybrat cíl na mapě pomocí pohodlných dotykových ovládacích prvků. Tóny upozornění během cesty vás upozorní na další odbočku, abyste se mohli plně soustředit na cestu.

Plánování trasy

Klíčem je dobrý plán: Trasy si můžete pohodlně naplánovat na online portálu eBike Connect a přenést je do palubního počítače Nyon. Díky integraci Outdooractive si uživatelé Nyonu mohou vybrat mezi řadou cyklistických výletů na online portálu; trasy z komootu lze také importovat.

Zbývající topografický rozsah

Jasné vizuály: Mapa ukazuje, jak daleko se v příslušném režimu podpory pravděpodobně dostanete. Tyto dodatečné informace vám umožní ještě lépe naplánovat trasu..

Rozsah informací

Pro dlouhodobé potěšení z jízdy: Když se plánuje jízda, Nyon ukazuje, zda je možné dosáhnout cíle pomocí zvolené motorové

podpory. Na cestách bude eBiker včas dostávat heads-up - INFORMACI, pokud je třeba zvolit jiný režim podpory.


Společnost Bosch představila svůj displej 2021 Nyon eBike s integrovanou navigací. Zatímco nová aktualizace softwaru brzy umožní používat displej Kiox pro navigaci, služba Help Connect společnosti Bosch poskytuje rozbočovač Smartphone s automatickou detekcí nehod. Máme všechny podrobnosti.

Mnoho eBikerů už dlouho čeká na nový Nyon displej a především na modernizaci svých funkcí. Nový 3,2 ”displej umožňuje navigaci bez použití chytrého telefonu. Společnost Bosch integrovala do displeje GPS a mapy z Open Street Maps. Pokud chcete, můžete v kombinaci se smartphonem použít také trasy, stezky a túry od společností Komoot nebo Outdooractive. Další skvělé funkce: Nový Nyon zahrnuje aktuální stav baterie do plánování trasy a varuje vás, pokud nebudete schopni dosáhnout cíle bez nabití baterie.
Nový Bosch Nyon 2021 lze namontovat buď na horní část představce, nebo na střed řídítek.
Cena, kompatibilita a dostupnost nového displeje Bosch Nyon

 

 

Kategorie: Displeje, ovládání a kabely Bosch
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: