CHYTRÝ SYSTÉM EBIKE BOSCH SMART 2022

CHYTRÝ SYSTÉM BOSCH SMART 2022 - Bosch ebike SMART System

Zábava na cestách a jedinečný pocit z jízdy – s chytrým systémem přinášíme pro ebikery digitální budoucnost!

Představujeme:

Chytrý systém od Bosch eBike Systems! Vybavuje některé značky kol počínaje modelovým rokem 2022. Plné připojenÍ a s pravidelnými aktualizacemi „over the air“ je vždy aktuální!

 

 

 

Aplikace eBike Flow

Propojené, perspektivní a chytré. Proměňuje eBiking v personalizovaný zážitek!

Vždy připojeno

Aplikace eBike Flow spojuje uživatele s jejich vlastním elektrokolem, a je proto klíčem k zážitku z Connected Biking. Aplikace poskytuje uživatelům iOS i Android přístup k mnoha funkcím, integruje i další aplikace, jako je Apple Health, a zcela automaticky synchronizuje údaje o aktivitě. Na cestách – a vždy ve spojení s celým světem.

Co je nového?

 

Co je nového? Existuje celá sada produktů, které tvoří Smart System, které uvedeme níže. Motor Performance Line CX: Motor Smart System Performance Line CX má stejnou výkonnostní metriku jako aktuální motor Performance Line CX.

 

Performance Line CX Motor:

Počínaje motorem je to poněkud překvapivě komponenta, která zaznamenala nejmenší změny.

Výkonnostní metriky nového motoru Smart System Performance Line CX zůstávají stejné jako u současného motoru Performance Line CX (85nm točivého momentu, až 340 procent asistence), avšak montážní body jsou odlišné, což znamená, že není kompatibilní s aktuálním motorem a motorem. další komponenty.

Jednou pozitivní změnou je kompatibilita motoru Smart System Motor s „ConnectModule“ společnosti Bosch, což je opatření na ochranu proti krádeži namontované na pohonné jednotce. Kola s ConnectModule mohou vydávat alarmy, aby odradily zloděje, a kola lze sledovat pomocí nové aplikace eBike Flow, o které se dále v článku mluví.

 

LED ovládání:

Dálkové ovládání LED je první bezdisplejovou nabídkou společnosti Bosch.
 
Nové LED dálkové ovládání je prvním počinem společnosti Bosch v nabídce elektrokol bez displeje a používá různé barvy na pravé straně loga Bosch, aby jezdci věděli, v jakém režimu jezdí, a také 5 pruhů na levé straně. logo zobrazující přibližnou zbývající kapacitu baterie. Toto je skutečný trend v prostoru eMTB a něco, co Giant nedávno implementoval do své nové řady Reign E+. Pro kompenzaci nedostatku zobrazení společnost Bosch spáruje LED dálkový ovladač s aplikací eBike Flow. Jezdci se mohou při jízdě připojit k aplikaci přes bluetooth a zkontrolovat další metriky, které neposkytuje dálkové ovládání.
 
Tato konektivita aplikace také umožňuje bezdrátové aktualizace softwaru (hurá!). Aplikace eBike Flow: Aplikace eBike Flow je jednou z nejzajímavějších aktualizací, které Smart System nabízí. Jak jsme zmínili v části LED Remote, aplikace eBike Flow znamená, že jezdci s kolem Smart System mohou nyní provádět aktualizace softwaru bezdrátově.
 
Aplikace také poskytuje nové možnosti, pokud jde o ochranu proti krádeži, a integruje se s aplikacemi třetích stran, jako je Apple Health.
 

Aplikace eBike Flow:

J
Jak jsme zmínili v části LED Remote, aplikace eBike Flow znamená, že jezdci s kolem Smart System mohou nyní provádět aktualizace softwaru bezdrátově.
 
Aplikace také poskytuje nové možnosti, pokud jde o ochranu proti krádeži, a integruje se s aplikacemi třetích stran, jako je Apple Health. Když aplikaci otevřete, bude přizpůsobena značce kola, které vlastníte, takže rozvržení aplikace Trek eBike Flow se bude lišit od varianty Moustache. Aplikace vám poskytne všechny další informace, které byste očekávali, jako jsou metriky vzdálenosti, dojezd, servisní intervaly a využití komponent. Zatímco LED dálkové ovládání zobrazuje pouze přibližnou zbývající kapacitu baterie pomocí 5 pruhů, z nichž každý představuje 20 procent, aplikace vám poskytne přesné procento zbývající baterie.
 
Aplikace eBike Flow také usnadní jezdcům vyladění jízdních režimů (podobně jako nabídky Shimano a Specialized ve svých aplikacích), avšak režimy Tour+ a eMTB od Bosch jsou skvělými výchozími body.
 
 
 
Vypadá to, že se Phillipp nebojí Turbo režimu.
 

Kiox 300:

 
Kiox 300 je jediný displej v současnosti nabízený se systémem Smart.
 
Původní Kiox od společnosti Bosch je nepochybně nejlepší zobrazovací jednotkou pro jezdce na eMTB a o tom jsme hovořili v naší recenzi Trek Rail. Kiox 300 pokračuje v tomto směru s robustní obrazovkou a možností upevnit displej tam, kde by normálně seděl cyklistický počítač.
 
Kiox 300 je o něco větší než současný Kiox, takže agresivnější jezdci mohou preferovat minimalistické nastavení pouze LED Remote. Displej Kiox 300 je v současnosti jediným displejem kompatibilním se systémem Smart System, i když společnost Bosch potvrdila, že v nadcházejících letech budou představeny nové displeje.
 

PowerTube 750:

 
PowerTube 750 je dosud největší baterie Bosch.
 
PowerTube 750 je přesně to, co každý chce, bezkonkurenční a nová 750wh baterie od společnosti Bosch. Představuje to 20procentní nárůst oproti jejich současným 625wh PowerTube.
 
Baterie je o něco větší než současná 625Wh baterie. Jedinou nevýhodou je, že nový PowerTube 750 není kompatibilní se současnou generací nabíječek Bosch, což znamená, že všechna kola Smart System budou dodávána s novou nabíječkou Bosch 4A Charger.
 

 

Zásadní otázky a odpovědi pro nový Bosch Smart System

 

Co je nového od Bosch eBike v systému pro modelový rok 2022?

Odpověď: Bosch představí zásadně novou generaci systému tzv „chytrý systém“ s postupným rozšířením. Pro modelový rok 2022 bude Performance Line CX na trhu jako první motor pro chytrý systém. Jiné pohonné jednotky a komponenty budou pokračovat jak jsou. Chytrý systém zahrnuje funkce, které vás dovedou k dokonalé pozici pro digitální budoucnost s Bosch.

Jsou předchozí systémy Bosch kompatibilní s komponenty všech řad s chytrým systémem?

Odpověď: Předchozí generace systému bude pokračovat a je stále aktuální. Chytrý systém však není zpětně kompatibilní s komponenty předchozí řady.

Bude nová baterie?

Odpověď: Ano, bude PowerTube 750. Tato PowerTube bude exkluzivně kompatibilní s chytrým systémem a bude první takto vysokokapacitní baterií ve Smart Systému.

Lze novou baterii použít s předchozí nabíječkou?

Odpověď: Ne, PowerTube 750 nemůže lze použít s nabíječkami předchozí série. Novou 4A nabíječku tedy nepoužívejte na předchozí baterie.

Co je to LED dálkový ovladač?

Odpověď: Chytrý systém bude jasně rozpoznatelný podle nové řídící jednotky, která funguje jako plně propojené řídicí centrum. Vyznačuje se svým jedinečným designem, optimální ergonomií a intuitivním ovládáním.