Vážení zákazníci, neustále náš nový eshop plníme produkty. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Důležité informace

Jízdní kola - elektrokola zasíláme perfektně SEŘÍZENÁ a SMONTOVANÁ!

Stačí jen namontovat pedály, řidítka, p. kolo a sedlo.
Pokud si zákazník vyzvedne kolo u nás na prodejně bude smontováno a seřízeno.


U jízdních kol zakoupených v e-shopu, je nutno nejpozději do ujetí cca 200 km. provést garanční-záruční servis. Ten si musíte uhradit. Pokud nemůžete využít této služby u nás, doporučujeme navštívit odborný cykloservis ve vašem okolí (nemusí být od firmy jako je kolo) a nechat provést na kole takzvanou placenou "Garanční prohlídku". Některé díly na novém kole je třeba po zajetí zkontrolovat a případně doseřídit. Pokud toto neprovedete, může dojít k nevratnému poškození některých dílů (náboje, hlavové složení, šlapací střed, odpružená vidlice, tlumič atd.)

Garanční prohlídka je důležitá i vzhledem k případné pozdější reklamaci kola. Nechte si proto potvrdit v servisu do záručního listu provedení garanční prohlídky. Předejdete tím komplikacím s případnou reklamací.

DOPORUČUJEME provedení kompletního servisu vašeho kola alespoň jednou ročně. Předejdete tak zničení komponentů. Pravidelnou údržbou pak prodloužíte jejich životnost.

Některá (dětská, trekingová s blatníky, bmx, nebo silniční) kola zakoupená v e-shopu jsou zasílaná jen v polomontáži a je třeba je nechat odborně smontovat a seřídit. Tento postup je nutný pro zachování kvality a bezpečnosti přepravy.Pokud si zákazník vyzvedne kolo u nás na prodejně bude smontováno a seřízeno.