Vážení zákazníci, neustále náš nový eshop plníme produkty. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Proč si pořídit elektrokolo?

ŠEST DŮVODŮ PROČ SI ZAKOUPIT ELEKTROKOLO!

PROČ elektrokolo? Šest pádných důvodů, proč přesednout na elektrokolo.

 

Rychlost i ohleduplnost k životnímu prostředí

Přibližně polovina všech jízd autem je kratší než pět kilometrů. Trasy, které lze bez jakékoli námahy absolvovat na kole – bez kolon a hledání parkoviště. Ušetří to nejen nervy, ale i životní prostředí. S ekologickým a ekonomickým vědomím jízda na elektrokole potěší ještě více.

Zdraví a kondice

Jízda na kole upevňuje zdraví. Ale teď po pravdě: Také raději jedete autem nebo autobusem? Na elektrokole budete ale jezdit zaručeně rádi. Již sama radost z jízdy Vám pomůže k překonání případné nechuti k pohybu. Jen tak mimochodem budete ostatně trénovat i srdce a krevní oběh – bez zbytečných výkonnostních špiček. Pohyb na elektrokole je nejen zdravější a efektivnější, ale pomáhá i k odstranění nadváhy.

Uncategorized

Chladná hlava a pohodlí

Do kopce, z kopce a stále se stejným tempem šlapání? Nejeden se přitom notně zapotí. Cyklistu na elektrokole to nechá chladným. Sám totiž rozhoduje o tom, kolik vlastní síly do pohybu vpřed investuje. Zbytek už převezme perfektně seřízený pohon elektrokola. Přijedete tak do práce relaxovaní a v klidu místo zpocení a stresovaní.

Flexibilita a nezávislost

Díky elektrokolu využijete následující jednoduchý vzorec: Velký dojezd + vysoká rychlost = nové horizonty. V praxi to znamená: Pokud jste dosud při velkých vzdálenostech ani ve snu nepomysleli na to, že je urazíte na kole, u elektrokola nebudete dlouho váhat. Ať se jedná o vzdálenosti při pravidelných jízdách do práce nebo dlouhé cyklistické trasy: vzdálené cíle se na elektrokole přiblíží na dosah ruky.

Úspora a výhodná cena

Nelíbí se Vám zvyšování nákladů? Elektrokolo Vám umožní mobilitu bez velkých provozních a pojišťovacích nákladů. A protože Vaše kolo pohání proud ve spojení se silou svalů, bude Vás stát mobilita jen zlomek toho, co byste dali za pohonné hmoty při jízdě autem. Náklady na 1 km. činí maximálně 4 haléře!!!

Ve společnosti a s dobrou náladou

Ať již pojedete ve dvou, s rodinou nebo ve větší skupině: dlouhé cyklistické túry přinášejí dobrou náladu a upevňují vztahy. Především tehdy, když všichni šlapou do pedálů stejným tempem. Na elektrokole pojedou i méně výkonní cyklisté stejnou rychlostí jako ti trénovaní. Je zajisté lepší jet na kole pohodlně a společně než sám. A všichni navíc dorazí do cíle stejně a s dobrou náladou.