Vážení zákazníci, neustále náš nový eshop plníme produkty. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Olej Nanoprotech Bicycle 75ml

Sprej NANOPROTECH Bicycle chrání jednotlivé části kola před reznutím a brání drhnutí. Aplikací roztoku s nanočásticemi uvolníte zatuhlé součástky, prodloužíte životnost bicyklu a výrazně snížíte své náklady na údržbu.

 

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 8595616500386
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Olej Nanoprotech Bicycle 75ml

Jak NANOPROTECH Bicycle pomůže vašemu kolu?

 • Zabrání vrzání a drhnutí
  Mazivová složka NANOPROTECH Bicycle zabrání drhnutí řetězu, lanek, os pedálů a tlumičů. Díky nanočásticím zůstane mazivo ve spojích až 1 rok.

 

 • Ochrání před korozí
  Nanočástice s roztokem NANOPROTECH Bicycle přilnou k součástkám bicyklu, zamezí přístupu molekulám vody – a tím i reznutí. Projíždění kaluží, brození řeky ani uložení kola ve sklepě vám už vrásky přidělávat nebude.

 

 • Uvolní zatuhlé součástky
  Po aplikaci zanesou nanočástice mazivo pod hlavice zatuhlých šroubů a pomohou je uvolnit, aniž by vám při jízdě hrozilo nebezpečí. Jednotlivé součástky vyměníte při údržbě mnohem rychleji než dřív!
 • Nelepí nečistoty
  Do patnácti minut po aplikaci spreje NANOPROTECH Bicycle se nanočástice uchytí přímo do jednotlivých spojů řetězu. Přebytečný roztok je pak možné bez obtíží setřít například suchým hadrem. Díky tomu zůstane řetěz dokonale promazaný, a přesto na povrchu suchý a chráněný tenkým filmem nanočástic.


Jak NANOPROTECH Bicycle funguje?

Základem našich přípravků jsou nanočástice odpuzující vodu. Díky nosnému médiu na bázi oleje proniknou částice korozí, rozprostřou se po kovovém povrchu součástek a přilnou k nim. Vytěsní vlhkost a vytvoří bariéru, přes kterou další molekuly vody už neprojdou.

 

Nanočástice ve spreji ochrání a promažou:

 • řetězy, rozety a převody,
 • bovdeny a lanka,
 • rám kola,
 • šrouby a matice,
 • čepy a pouzdra,
 • gumová těsnění.

 

Jak sprej používat?
NANOPROTECH Bicycle používejte jen s ochrannými rukavicemi a v dobře větraných prostorách. Před použitím sprej důkladně protřepejte.

Roztok nanášejte na určený povrch souvislou vrstvou ze vzdálenost 10 až 20 cm, nebo přímo na ošetřené místo.
Po nanesení vyčkejte 15 minut a přebytečný roztok setřete.
Více o správné aplikaci NANOPROTECH Bicycle zde.


Technické vlastnosti:
Zachování antikorozních a mazacích, vlastností až po dobu 1 roku, odolnost vůči teplotám od -80 °C do +160 °C, spotřeba: cca 50 ml na 1 m2, obsah balení: 75, 150 nebo 300 ml.


Složení:

Směs minerálních olejů, propan-butan, dezodorizovaný parafín, směs cyklických uhlovodíků, antikorozní přísady, antioxidanty, patentovaná přísada NANOPROTECH.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: