Vážení zákazníci, neustále náš nový eshop plníme produkty. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Plášť Maxxis Ardent 29x2.40 Exo drát

Enduro plášť s drátovou patkou, který má agresivní vzorek a velký objem. Designéři se zaměřili na vynikající trakci, ale Ardent nezapomíná ani na závodníky. Velké boční bloky poskytují mnoho hran nezbytných pro průjezd zatáčkami vysokou rychlostí. Středový profil byl navržen pro nekompromisní brzdění a akceleraci, přesto však používá zešikmené výstupky omezující valivý odpor. Ardent se dodává v celé řadě rozměrů a vyhoví tak potřebám každého MTB jezdce.  

EXO je přidaná vrstva extrémně odolného materiálu proti prodření a proříznutí pláště. Tato hustá pletenina je také flexibilní a zaručuje, že celkový jízdní projevpláště zůstane bez omezení. Exo ochranu vyberte pro kamenité traily, kde je vysoká pravděpodobnost proříznutí boku pláště.    

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 4717784027855
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Plášť Maxxis Ardent 29x2.40 Exo drát

Technologie:

Bezdušové pláště přinášejí jezdci mnoho výhod. Vyšší trakci díky množnosti foukat plášť na nižší tlak, nižší valivý odpor oproti plášti s duší a nižší pravěpodobnost defektu. Pláště s technologií Tubeless Ready mají podobné výhody jako s technologií UST, ale s daleko nižší hmotností.

Tmely do bezdušových plášťů mohou být použity pouze u tpu Tuneless Road, Tubula a Tubeless Ready. Použití tmelů u ostatních plášťů porušuje pravidla záruky.

EXO

Přidaná vrstva extrémně odolného materiálu proti prodření a proříznutí pláště. Tato hustá pletenina je také flexibilní a zaručuje, že celkový jízdní projevpláště zůstane bez omezení. Exo ochranu vyberte pro kamenité traily, kde je vysoká pravděpodobnost proříznutí boku pláště.

Směsi :

Nejdůležitější část pláště je materiál, ze kterého je vyrobený. Díky Mnoha možnostem mohou inženýři zcela změnit chování pláštů, které ale mají stejný vzorek

SINGLE Jedna směs dezénu optimalizovaný pro dlouhou životnost a výkon.

DUAL Dvě směsi použité na dezénu přinášejí nízký valivý odpor a nyvýšenou přilnavost při zatáčení.

SUPER TACKY Speciální směs pro vysokou trakci a pomalé odskakování 3C TRIPLE COMPOUND MOUNTAIN 3C směsi používá tvrdší a odolnější hlavní základní směs a dvě progresivně měkčí svrchní vrstvy pro maximalizaci přilnavosti a stabilitu pláště. Maxxis přináší tři odlišné konfigurace této technologie: Maxx Speed, Maxx Terrra a Maxx Grip

Používané především na cross country a enduro pláštích. Dvě svrchní vrstvy jsou speciálně upraveny pro snížení valvého odporu a optimalizace trakce a životnost. 3C MAXX Tera je měkčí a přináší více trakce než 3C Maxx Speed, ale delší životnost a lepší valivý odpor než Maa Grip.

Používá nejměkčí směsi a tím maximálné přilnavost a trakci downhillových plášťů.

Kategorie: 29" Pláště MTB
Barva: Černá
Patka pláště: Kevlar
Provedení pláště: Dušové
Šířka pláště: 2,40"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: