Sada Bosch PowerMore 250 (EU) (BBP3620) Baterie Bosch Powermore 250

Zapojte se a jeďte dál – s Bosch PowerMore 250 Range Extender to zvládnete během okamžiku. Rozšiřte kapacitu své baterie o 250 Wh pomocí kompaktní přídavné baterie. Díky tomu budete perfektně vybaveni na další dlouhou cestu do přírody nebo na další kolo na stezce. Díky malým rozměrům baterie PowerMore 250 ji lze bez námahy uložit. A v případě potřeby lze Smart System Range Extender nainstalovat během několika sekund – už to nemůže být jednodušší ani pohodlnější.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 88405
14 990 Kč –20 % 11 990 Kč 9 909,09 Kč bez DPH
Sada Bosch PowerMore 250 (EU) (BBP3620) Baterie Bosch Powermore 250
sada bosch powermore 250 eu bbp3620
Akce Novinka
Doprava zdarma 14 990 Kč –20 %

Zapojte se a jeďte dál – s Bosch PowerMore 250 Range Extender to zvládnete během okamžiku. Rozšiřte kapacitu své baterie o 250 Wh pomocí kompaktní přídavné baterie. Díky tomu budete perfektně vybaveni na další dlouhou cestu do přírody nebo na další kolo na stezce. Díky malým rozměrům baterie PowerMore 250 ji lze bez námahy uložit. A v případě potřeby lze Smart System Range Extender nainstalovat během několika sekund – už to nemůže být jednodušší ani pohodlnější.

 

Důležité informace o PowerMore 250!

Požadavky na dodatečnou montáž:

     Software eBike musí být připraven výrobcem elektrokola (PowerMore Ready). Kromě toho musí být namontován potřebný hardware, například zesílené závitové vložky, aby byly splněny bezpečnostní normy Bosch eBike Systems. Pomocí DiagnosticTool 3, displeje nebo aplikace Flow je možné zkontrolovat, zda elektrokolo splňuje požadavky pro dovybavení PowerMore 250..
     Nabíjecí zásuvka na kolo musí být kompatibilní s PowerMore 250 (všechny nabíjecí zásuvky na kolo od MY23).
     Všechny komponenty eBike vyžadují nejnovější verzi softwaru.

 

Vlastnosti Bosch PowerMore 250 Range Extender

  • Přídavná baterie pro eBike
  • pro elektrokola Bosch Smart System
  • kompaktní design láhve na vodu
  • 250 Wh dodatečné energie
  • 1,6 kg lehké
  • Instalace Plug & Play s vhodným nabíjecím kabelem

 

Bosch Range Extender PowerMore 250 – přídavná baterie pro vaše elektrokolo

 

Bez ohledu na to, kam vás elektrokolo doveze, s akumulátorem PowerMore 250 v zavazadle máte vždy s sebou vhodnou zásobu energie, když potřebujete jet dál, než jste plánovali. Těchto 1,6 kilogramů, uložených v batohu nebo brašně, téměř nic neváží. Pokud se vám začne vybíjet hlavní baterie, jednoduše vyměňte láhev s vodou za Bosch Range Extender. Baterii PowerMore 250 stačí vložit do držáku a připojit k vaší nabíjecí zásuvce. Pak může zábava na elektrokolech pokračovat.

 

Baterie pro každou příležitost – Bosch PowerMore 250 Wh

 

Najít oblasti použití pro Smart System Range Extender od Bosch není opravdu žádný problém. Na dlouhých túrách se už nikdy nebudete muset starat o cestu domů, na trailu zvládnete kopec i po dlouhém dni naplno a ve městě budete mít rychle připravenou energetickou rezervu, pokud zapomeňte nabít elektrokolo. Bosch PowerMore 250 se ale může osvědčit i sám o sobě. Na krátké vzdálenosti můžete použít prodlužovač dojezdu bez hlavní baterie a těžit tak z výrazně nižší hmotnosti vašeho elektrokola.

 

Rozsah dodávky Bosch PowerMore 250 Kit

 

     1x Bosch PowerMore Range Extender

     1x držák baterie PowerMore

     1x držák na láhev

     2x montážní šrouby M5x12

     s odpovídajícím propojovacím kabelem na vyžádání

 

Kompatibilita PowerMore 250 s různými elektrokoly

 

Zda může být vaše elektrokolo vybaveno Smart System Range Extender, závisí na různých faktorech. V zásadě jsou kompatibilní všechna kola se systémem Smart. Abyste zajistili komunikaci mezi PowerMore 250 a vaším kolem, musíte mít na svém systému nainstalovaný nejnovější software. Tento software můžete nainstalovat prostřednictvím aplikace Bosch eBike Flow. Kromě toho musí výrobce vašeho elektrokola – například KTM – povolit možnost Range Extender. Pokud tomu tak není, obraťte se prosím na nejbližší odborný servis Bosch (Kola-Cirkl.cz), aby tuto možnost pokud možno aktivovali. To je však proveditelné pouze tehdy, pokud má vaše elektrokolo také potřebné a stabilní příslušenství. Za tímto účelem je nejlepší kontaktovat přímo prodejce vašeho elektrokola.

Pro systémy:

Bosch Cargo Line Gen4 Smart System (BES3), Bosch Performance Line CX Gen4 Smart System (BES3), Bosch Performance Line CX Race Gen4 Smart System (BES3), Bosch Performance Line Gen3 Smart System (BES3), Bosch Performance Line SX Smart System (BDU31)

 

Je vaše elektrokolo kompatibilní s Bosch PowerMore 250 Wh?

 

Existuje několik způsobů, jak zjistit, zda je vaše elektrokolo kompatibilní s Bosch PowerMore 250 Wh Range Extender. Kompatibilitu vašeho elektrokola Bosch můžete zkontrolovat prostřednictvím aplikace eBike Flow připojené k vašemu elektrokolu. Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení -> Moje elektrokolo -> Komponenty. Pokud je zde uvedena přídavná baterie PowerMore, je vaše elektrokolo kompatibilní. V případě potřeby může být nutné aktualizovat vaše elektrokolo a aplikaci Flow na nejnovější verzi. Pokud není PowerMore 250 uveden, je nejlepší kontaktovat místního specializovaného prodejce.

 

Naše doporučení: Před objednávkou se informujte u výrobce vašeho elektrokola, zda je váš model kompatibilní s PowerMore 250 Wh Range Extender.

 

Instalace Bosch PowerMore 250

 

Připojení přídavné baterie je stejně jednoduché jako samotná jízda na elektrokole. Nejprve připojte držák baterie PowerMore k držáku na láhev. Tento držák zůstává trvale na vašem kole a pojme buď přídavnou baterii, nebo specializovaný držák na láhev. Pokud chcete použít baterii PowerMore, jednoduše ji zacvakněte do držáku a připojte baterii k nabíjecímu portu. Příslušný propojovací kabel PowerMore není součástí dodávky. Máte možnost vybrat si z různých délek a kabelových vývodů podle toho, kam chcete PowerMore 250 umístit.

Specifikace

Kapacita baterie: 200 Wh - 299 Wh, kompatibilní se dvěma bateriemi

Systém pohonu: pohon Bosch

Výrobce: Bosch

Systém Bosch: inteligentní systém Bosch Cargo Line Gen4 (BES3), inteligentní systém Bosch Performance Line CX Gen4 (BES3), inteligentní systém Bosch Performance Line CX Race Gen4 (BES3), inteligentní systém Bosch Performance Line Gen3 (BES3), Bosch Performance Line SX Chytrý

 

 

 

Kategorie: Baterie Bosch
Záruka: 2 roky
baterie: Bosch PowerMore 250 Range Extender Smart System
doba nabíjení: 4A Charger - 50 % charge: approx. 1.3 hrs. , 100 % charge: approx. 3.2 hrs. // 2A Charger - 50 % charge: approx. 1.6 hrs. , 100 % charge: approx. 3.7 hrs.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: