Vážení zákazníci, neustále náš nový eshop plníme produkty. Mějte prosím trpělivost. Děkujeme.

Sada proti krádeži elektrokola - DATATAG

Datatag Security systém

Elektronický bezpečnostní identifikační systém pro jízdní kola
Když ani nejsilnější zámek nestačí

Aplikace systému u nás na prodejně ZDARMA !

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 5411015971588
1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Sada proti krádeži elektrokola - DATATAG
sada proti kradezi elektrokola datatag
Tip

Zabezpečte si svoje kolo nebo elektrokolo proti odcizení. Centrální registr jízdních kol pro evropskou unii.

 

 

Datatag bezpečnostní a registrační systém proti krádeži pro jízdní kola

Elektronický bezpečnostní identifikační systém pro jízdní kola
Když ani nejsilnější zámek nestačí

Datatag „neviditelný“ UV PRO systém pro kola nabízí více-prvkovvý přístup k identifikaci, která výrazně zne příjemňuje život profesionálním zlodějům. Tento systém lze velmi jednoduše ap likovat na vaše kolo. Obsahuje viditelné i ukryté identifikátory včetně nejmodernějšího UV nátěru, který neviditelně označí vaše kolo a dává mu unikátní identifikaci. Krádeže kol jsou bohužel velmi častým problémem. Hodně majitelů kol se domnívá, že registrací kola v nějaké lokální či výrobní databázi kolo ochrání a krádeže jako zázrakem poklesnou. Ale pravda je taková, že registrace bez správného identifikačního značení nefunguje.

Systémy Datatag poskytují špičkové identifikační značení spolu s pravděpodobně nejobsáhlejší databází svého druhu na světě. K tomu navíc Datatag úzce spolupracuje se státní i městskou policií v jednotlivých zemích, kterou vybavuje čtecími zař ízeními, poskytuje jim nepřetržitý přístup k registru a  pravidelná školení. Majitelé kol označených systémem Datatag mohou také využít slev na pojištění od vybraných pojišťoven.

Pro efektivní zabezpečení kol je pouze jedna volba.

Pokud provedete tuto registraci, využijte možnost "pojištění jízdního kola nebo elektrokola" u Evropské pojišťovny se slevou 5%!!!  

Budete mít absolutní jistotu, že Vaše kolo nebo elektrokolo je plně chráněno. 

 

 

Oficiální stránky DATATAGKouzlo identifikace 
Jako všechny nejlepší vynálezy a myšlenky, koncept produktů Datatag je jednoduchý, ale přitom využívá nejmodernějších identifikačních technologií, které trvale označí a chrání váš majetek. Značení Datatag umožní policii identifikovat vaše vozidlo a majetek, a zároveň je prakticky nemožné, aby jej zloděj odstranil. Riziko spojené s krádeží označeného majetku je tak vysoké, že pachatelé se raději tomuto majetku vyhnou.

Pachatele láká předně majetek, z kterého mohou snadno odstranit nebo na něm změnit původní výrobní identifikační číslo nebo značky. Změna identifikačních čísel ztíží možnost pozdější identifikace a brání policii najít pravého vlastníka.

Datatag toto mění!

Naše systémy obsahují doslova tisíce unikátních identifikačních značek a štítků, které jsou trvale uchovány na vašem majetku. Zloděj má nyní těžko řešitelný úkol: odstranit každou jednotlivou značku bez toho, aniž by poškodil ukradený majetek a vyhnul se riziku odhalení. Policii stačí najít a identifikovat pouze jednu, případně dvě značky, a tím se usnadní identifikace majetku a následně trestní stíhání.

Systémy Datatag mají prokazatelně výrazný vliv na snížení krádeží a dosáhly 100 % úspěšnosti při trestním řízení, kde značení bylo použito jako důkaz. Naše systémy získaly řadu ocenění. Jsou používány jako ochrana proti krádeži, prevence v ochraně majetku, ale čím dál více i jako hodnotný systém evidence majetku.

Datatag UV nevidtelný PRO systém pro jízdní kola včetně mikroteček

Datatag UV neviditelný PRO systém určený pro jízdní kola je vhodný pro všechny typy rámů*. Tento produkt je podporovaný policií v rámci prevence kriminality. V ČR je podpora přímo z MVČR. Systém chrání rámy kol, vidlice a ostatní součásti vašeho jízdního kola. Mikrotečky se používají ke značení všech komponentů a příslušenství kola. Systém obsahuje uvedené nejmodernější technologie:

 

Neviditelný UV nátěr

Systém obsahuje 4 neviditelné UV nátěry pro trvalé označení vašeho rámu, vidlicí a kol.

Unikátní, téměř neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část identifikace a ochrany proti krádeži. Tento neviditelný UV nátěr není viditelný na vašem kole.

 

Výstražný štítek odolný proti neoprávněné manipulaci

Speciálně vyvinuté štítky obsahují unikátní identifikační číslo pro dané kolo a QR kód. Štítky varují potencionální zloděje, že kolo je chráněnoa nelze je odstranit bez jejich poškození.

 
Mikrotečky s jedinečným kódem

Mikrotečky®

Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili.
Mikrotečky lze použít pro značení celého kola včetně komponentů a příslušenství.

 

*vyjma rámu z holého kovu, který není lakován (zde použijte RFID Datatag systém pro kola – na vyžádání u výhradního dovozce)

 
 

Aplikace systému u nás na prodejně ZDARMA !


Firma DATATAG je na evropské trhu již od roku 1984

 

Kradené kolo je díky systému Datatag zpět u svého majitele!

Počet krádeží kol stále roste a bohužel se nevyhýbají ani kolům, která jsou chráněná bezpečnostním systémem Datatag pro jízdní kola. Přestože profesionální zloději již Datatag začínají rozeznávat a raději se takto označeným kolům vyhnou, pořád se najde skupina nenechavců, kteří ukradnou doslova, co vidí.

V noci z 1. 8. a na 2. 8. došlo v obci Přezletice ve Středočeském kraji k vykradení dodávky, ve které majitel přes noc nechal své kolo. Jednalo se o speciál sjezdového kola v hodnotě zhruba 160 000 Kč. Majitel kola ihned nahlásil krádež kola na Polici ČR a uvedl, že kolo je chráněno a bezpečnostním systémem Datatag.

„Přestože jsem udělal chybu a nechal kolo v nákladovém prostoru dodávky, jsem věřil, že i díky systému Datatag ses kolem ještě někdy shledám. Dnes, když vidím, že funguje spolupráce s Policií ČR a jasná identifikace kola, budu Datatag ještě více doporučovat všem svým známým i zákazníkům naší prodejny,“ zmiňuje majitel kola Martin Křepela a zároveň vedoucí prodejny kol Bike Ranch 
v Praze – Horních Počernicích.

Profesionální práci odvedlo obvodní oddělení Policie ČR v Brandýse nad Labem, kdy policisté chytili pachatele, který se před nimi snažil ujet na ukradeném kole, již několik hodin po činu. Po krátkém pronásledování byl i s kolem zadržen a podroben výslechu. Pod tíhou důkazů se doznal a byl usvědčen.

Díky tomu, že na kole byly identifikovány prvky bezpečnostního systému Datatag a majitel se prokázal certifikátem od Datatag o registraci na jeho jméno, mohlo být odcizené kolo okamžitě vydáno Policií ČR původnímu majiteli.

„Tím, že odcizené kolo bylo chráněno bezpečnostním systémem, jsme měli výrazně usnadněnou identifikaci skutečného majitele kola a mohli jej vrátit tomu, komu patří.  Pokud ke kolu není doklad o pořízení nebo kolo nemá výrobní číslo na rámu, např. speciální stavba, má majitel těžké vlastnictví prokázat. Bez identifikačních prvků je obecně zjištění majitele odcizeného majetku velmi složité a zdlouhavé a v mnoha případech nemožné.“ dodal npor. Ing. Petr Obdržálek, vedoucí obvodního oddělení Policie ČR v Brandýse nad Labem.


Odcizené kolo se vrátí zloději?!

Na první pohled to zní jako neuvěřitelný paradox, ale je to smutná realita. Jestliže policie zabaví odcizené kolo a nepodaří se dopátrat původního majitele a neprokáže se krádež, vrátí se kolo zpět ke zloději.

Podobný případ se nedávno udál v Královéhradeckém kraji, kde při domovní prohlídce v rámci zátahu na organizovaný zločin muži zákona zabavili bicykl v hodnotě skoro 100 000,-- Kč. Policie následně uveřejnila výzvu na svých stránkách, ale… kolo bylo nejspíše odcizeno tak před třemi lety, takže pravděpodobnost, že se původní majitel najde, není vysoká, ještě menší je ale pak možnost, že kolo za prvé identifikuje a za druhé prokáže, že je vskutku jeho.
 Samozřejmě přijdete–li někdo třeba o škrabku na brambory, identifikovat se za prvé bude špatně a za druhé ztráta dvakrát bolet nebude. U výše zmíněného bicyklu už je to horší, že? V dnešní době již existuje fukční a levné řešení - Datatag, který funguje nejen jako jednoznačný průkaz vlastnictví, ale zároveň i jako funkční prevence!

Pokračovat ve čtení

 

UKRADENÉ KOLO SE VRÁTILO DÍKY APLIKACI DATATAG ZPÁTKY KE SVÉMU MAJITELI - ZDE VIDEO

Youtube video

Kategorie: Zabezpečení kol a elektrokol
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: